Sponzoři

Sponzoři Mořkovského zajíce 2010

 

    Hlavní sponzor závodu je opět místní firma Machač Malokapacitní jatka s.r.o., která pro závod zapůjčí prodejní stánek za účelem prezentace a občerstvení. Dále firma věnovala každému závodníkovi občerstvení v podobě dvou vynikajících tenkých Lašských párků s rohlíkem. Pro první tři běžce v každé kategorii firma věnuje balíček klobásek. Nakonec firma připravila i několik balíčku klobásek a tenkých párků do tomboly. Za sponzorský dár velice děkujem.

Finanční prémie vítězům v celkové hodnotě 3600 Kč věnuje moje manželka Monika Kellerová.

Ceny do tomboly věnovali Michal Keller, Jiří Harašta, Petr Kašpárek, Václav Keller, Milena Kellerová

 

Všem sponzorům závodu velice děkuji.

V případě, že by jste chtěli také podpořit tento závod tak mne prosím kontaktujte michal.keller@seznam.cz

  

Sponzoři Mořkovského zajíce 2009   

    Hlavní sponzor závodu je opět místní firma Machač Malokapacitní jatka s.r.o., která pro závod zapůjčí prodejní stánek za účelem prezentace a občerstvení. Dále firma věnovala každému závodníkovi občerstvení v podobě dvou vynikajících tenkých Lašských párků s rohlíkem. Pro první tři běžce v každé kategorii firma věnuje balíček klobásek. Nakonec firma připravila i několik balíčku klobásek a tenkých párků do tomboly.

    Čokoládové zajíce pro všechny děti a pro vítěze věnovala firma Holičství a kadeřnictví Kellerová, která dále věnovala do tomboly vysoušeč vlasů a dále 1/2 litru pálenky ze švestek.

    Dekorativního zajíce zapůjčila firma Květinářství Pavly Veselské z Veřovic, která dále nejrychlejšímu muži a ženě věnuje ručně vyrobeného slámového zajíce.

Obec Mořkov pro vítěze jednotlivých kategorií věnuje publikace o obci Mořkov a dále všem účastníkům věnuje pohled obce a propagační materiály o obci Mořkov.

Regionální muzeum v Kopřivnici věnuje 4 okružní vstupenky do Technického muzea Tatra, dále do Lašského muzea a nakonec do muzea Fojství.


Finanční odměny pro vítěze věnuje Monika Kellerová.

Pan Harašta opět dodal ceny do tomboly.

Mediální propagace závodu:

               Všem sponzorům za dary pro účastníky závodu mockrát děkují pořadatelé.

Sponzoři Mořkovského zajíce 2008

     Hlavní sponzor závodu je místní firma řeznictví Machač Malokapacitní jatka s.r.o., která pro závod zapůjčila prodejní stánek za účelem prezentace. Dále firma věnovala každému závodníkovi občerstvení v podobě dvou vynikajících tenkých párků s rohlíkem. Pro první tři běžce v každé kategorii firma věnovala balíček klobásek. Navíc první muž a žena v cíli byli odměněni štanglí trvanlivého salámu. Nakonec firma připravila i několik balíčku klobásek a hrubých párků do tomboly.

Dalším sponzorem závodu je nástrojárna Fonsil spol. s.r.o. z Vlčovic, která věnovala do tomboly věcné ceny v hodnotě 2000 Kč. Za všechny ceny jmenujme příklepovou vrtačku, vysoušeč vlasů, sadu DVD, cyklistické lahve ...

Technické muzeum Tatra Kopřivnice darovalo okružní vstupenku pro dvě osoby, kterou získala jako cenu sympatie první žena v cíli.

Čokoládové zajíce pro všechny děti a pro vítěze věnovala firma Holičství a kadeřnictví Kellerová.

Velkého slámového zajíce zapůjčila firma Květinářství Pavly Veselské.

Pan Harašta věnoval dvě trička.

Pan Václav Keller daroval půl litru slivovice.

Pan Ladislav Kašpárek věnoval kalkulačku.

Obchodní řetězec Sportisimo dal nákupní tašky, tužky, visačky a propagační materiály.

Obce Mořkov a Hodslavice nachystaly pro všechny účastníky série pohledů svých obcí.

 Mediální propagace závodu:

Všem sponzorům za dary pro účastníky závodu mockrát děkují pořadatelé.